איך בוחרים אולם לחתונה?

בחירת אולם לחתונה זה לא עניין של מה בכך, עובדה זו תסופר לכם בקלות מפי כל אלה שהתחתנו בשנים האחרונות באולם אירועים. לאחר שחווינו את הקושי המדובר בעצמנו, החלטנו לעצור הכול ולתכנן את בחירת האולם באופן מוקפד ובהתאם לשלבים חשובים שנקבעו על ידינו. כשגילינו שהדבר הקל עלינו בבחירה הסופית, הבנו כי עלינו לכתוב על כך מדריך מקיף שיקל על אחרים. אם אתם חווים קושי שכזה בימים האחרונים, כדאי שתדעו שהמדריך הנוכחי יסייע לכם לפתור את העניין בקלות.

 

איך בוחרים אולם לחתונה? השלב ה – 1

בשלב הראשון אתם צריכים לשבת יחד, שני בני הזוג ולהחליט מהו הסגנון המתאים עבורכם. שכן, יש מגוון רחב של אולמות אירועים. כדי שלא תרוצו בין אולם אחד לאחר ותבינו שאתם לא באותו סגנון רק באולם ה – 3 או ה – 4 שתראו, אתם צריכים לבדוק את העניין מראש. אנחנו גלשנו באתרים של אולמות אירועים וראינו סגנונות שונים, למשל:

  • אולם אירועים עם 2 קומות
  • אולם אירועים עם חצר
  • אולם אירועים יוקרתי ועוד

ברגע שמצאנו סגנון של אולם שהתאים לשנינו, היה לנו קל לעבור אל השלב השני.

 

איך בוחרים אולם לחתונה? השלב ה – 2

בשלב זה ערכנו חיפוש מקיף בגוגל אחר אולמות אירועים במרכז. שכן, היה לנו ברור שאנחנו עורכים את החתונה שלנו במרכז הארץ. אמנם שנינו במקור מהדרום, אבל אנחנו מעדיפים שלא למצוא את עצמנו רצים אל מרחב מוגן או ממד נייד במהלך האירוע. בשלב זה, היה לנו ברור כי אנחנו מחפשים אולם אירועים עם חצר. כך שהחיפוש היה די פשוט והוביל אותנו אל 3 אירועים שהתאימו לסגנון שלנו.

 

איך בוחרים אולם לחתונה? השלב ה – 3

בשלב השלישי בדקנו את כל האולמות שמצאנו באופן קפדני. שכן, היה לנו חשוב לוודא שמדובר באולמות מומלצים. כאלו שרבים ערכו בהם אירוע ויצאו מרוצים. כדי שנוכל לדעת מהי ההמלצה על כל מקום, היינו צריכים לכתוב את שם האולם בפלטפורמה מסוימת ולערוך חיפוש אחר הודעות או חוות דעת שנכתבו בה. הנה כמה פלטפורמות שעשינו בהן שימוש והן סייעו לנו מאוד:

  • קבוצות פייסבוק
  • פורומים של זוגות מאורסים
  • לשונית הביקורות של גוגל

 

איך בוחרים אולם לחתונה? השלב ה – 4

השלב הרביעי הוא הפשוט ביותר. כעת נותר רק לבדוק איזה אולם קיבל את מרבית הביקורות החיוביות. אנחנו בחרנו את האולם שדורג אצלנו במקום ה  – 2 לאחר שראינו שנרשמו עליו בלשונית הביקורות של גוגל מעל ל – 3,000 חוות דעת חיוביות.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך בוחרים אולם לחתונה. כעת, כשיש ברשותכם את כל המידע החשוב בנושא, נותר לכם רק ליישם את 4 השלבים הללו ולהגיע לבחירה הנכונה ביותר בקלות. שיהיה בהצלחה!

חופה

 

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר למטיילים
כתבות נוספות שאולי תאהבו