ארוחת ערב לאור נרות – אטרקציה לזוגות

ארוחת ערב לאור נרות היא אחת האטרקציות המוכרות, הרומנטיות והאהובות ביותר על זוגות רבים.

קשה מאוד לשים את האצבע על הדבר שהופך את הארוחה לאירוע כל כך רומנטי ומושך. יתכן ומדובר בחגיגה הרב חושית של הטעמים והריחות.

יתכן והעניין הוא פשוט הישיבה זה מול זה, והמתח שנבנה כאשר ניתן רק להסתכל אחד על השני מעברו השני של השולחן.

מאמר זה ינסה לצלול לעומק הקסם.

 

מהו האוכל המתאים ביותר לשילוב בארוחת ערב לאור נרות?

האוכל המוגש בארוחת הערב, הוא באופן טבעי עיקר העניין. כאשר מדובר בארוחת ערב רומנטית, הטעם הוא לא המרכיב היחיד שיש לקחת בחשבון כאשר שופטים את איכות הארוחה, ויש לשים לב לעניינים נוספים. המראה של המנות הוא בעל חשיבות אדירה. על המנות המוגשות להיות אסטטיות, ולאפשר לבני הזוג הסועדים לאכול באופן מעודן, בלי צורך להשתמש בידיהם, ובלי שיסתכנו בלהתלכלך. מנות מושלמות יהיו מנות קטנות ומסודרות בקפידה. מעבר למראה של המנות, הערך התזונתי שלהם חשוב גם הוא. פעמים רבות ארוחת הערב הרומנטית היא רק נקודת הפתיחה ללילה ארוך ומהנה זה בחברתו של זה, וחשוב שהיא תשאיר לכם כוחות לעמוד בכך. נסו להימנע מארוחות דשנות יותר מדי, עם תכולת שומן או פחמימות גבוהה, שתגרום לנפילת סוכר ועמה צניחה של האנרגיות שלכם, ותשלח אתכם הישר לישון.

 

איך לבחור את היין?

לבחירת יין לבן או חצי יבש עלול להיות אפקט מבהיל עבור רוב הישראלים. ההבנה ביין היא עניין אשר נרכש לאחר שנים ארוכות של התנסות, של טעימות, ושל פיתוח טעמכם האישי. אם תחשבו על כך ותנסו להיזכר, ככל הנראה גם בפעמים הראשונות שלגמתם קפה, או ששתיתם בירה לא נהניתם מהחוויה, אך עם השנים התרגלתם לטעמים. בחירת היין לארוחה שלכם יכולה להיעשות תוך סיוע ממומחים. כמעט בכל חנות יינות איכותית שמכבדת את עצמה, המוכרים יוכלו לסייע לכם להתאים בקבוקי יין איכותיים אל המנות המוגשות. תוכלו להיעזר במספר כללי אצבע לבחירת היין. יין אדום יתאים יותר למנות של בשר, בעלות טעם עשיר. יין לבן יתאים למנות עם  טעמים עדינים יותר, כמו דגים או גבינות, ויין לבן מתוק יתאים לקינוח.

 

האם כדאי להוסיף אלמנטים נוספים לארוחה?

שדרוג הארוחה שלכם לדרגת חוויה של פעם בחיים, יכול להתבצע ללא הוצאה כספית מטורפת על מרכיבים יקרים לבישול, או על יין יקר במיוחד. תוכלו להפוך את הארוחה שלכם למיוחדת פשוט על ידי תוספות קטנות וממוקמות היטב. הנרות יהפכו את האווירה בארוחה לרומנטית, ויגרמו לבני הזוג להתמקד זה בזה. לצד הנרות, ניתן בהחלט להוסיף מוזיקה מתאימה שתתנגן ברקע, אך חשוב להקפיד על עוצמה חלשה שתאפשר לכם לשוחח זה עם זה. אלמנטים נוספים כמו מפיות מהודרות, או כלי אוכל עשויים כסף יכולים לסייע גם הם.

 

שולחן מעוצב

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר למטיילים
כתבות נוספות שאולי תאהבו