10 דברים שחובה לבדוק לפני טיול מאורגן לדובאי

יציאה לטיול מאורגן היא הדרך הטובה ביותר לפתוח היכרות ראשונית עם מקום חדש.

למעשה, כאשר מדובר על דובאי, זו לא רק הפעם הראשונה שלכם שם, אלא ביקור ראשון שהוא חלק מהתחלה דרמטית של מערכת יחסים חדשה בין מדינת ישראל לבין מדינה ערבית, אשר עד לא מזמן לא היו לה יחסים רשמיים עם ישראל.

משום כך, גם אם אתם חובבי אתגרים, טיולי הרפתקאות וחוויות חדשות, טיול מאורגן לדובאי הוא הדרך הנכונה לחוות אותה בפעם הראשונה.

אבל גם לפני טיול מאורגן, יש כמה דברים חשובים שצריך לבדוק.

 

מה בודקים לפני יציאה לטיול מאורגן בדובאי?

לפני טיול מאורגן בדובאי, יש צורך לערוך בירורים שונים מאשר בטיול שאינו מאורגן, הכוללים בעיקר בדיקות שונות לגבי אופי החברה, אופי הטיול, המדריך והכללים המקובלים בטיול כזה:

  1. בחרו חברת טיולים מוכרת ומבוססת, שיש לה היכרות מוכחת וטובה עם דובאי
  2. בדקו היטב את סוג הטיול המאורגן, שכן קיימים סוגים שונים ורבים. האם אופי הטיול מתאים לגיל המטיילים ולמצב הבריאותי של כולם?
  3. בדקו איזו חברת תעופה נבחרה להטיס אתכם לשם ובחזרה – האם זו חברה איכותית, בטוחה, שיש לה מוניטין טוב ויודעת לתת שירות?
  4. כמה זמן מתוך משך הטיול הכולל, תהיה לכם אפשרות לטייל באופן חופשי, לעשות שופינג, להיות לבד, או בפגישה אינטימית עם בן/בת הזוג שלכם?
  5. כמה מתוך הזמן הכולל של הטיול "תבלו" בנסיעות וטיסות? האם זה פרק זמן משתלם והגיוני? האם ניתן לקצר אותו?
  6. מהי רמת המלון שנבחר ללינה? האם הוא תואם את הציפיות שלכם? האם הוא במרחק סביר ממרכז העיר? האם יש בו מתקנים ושירותים מניחים את הדעת?
  7. כמה כסף לבזבוזים כדאי לכם להביא איתכם?
  8. האם יש לכם אפשרות לאינטרנט חופשי כל הזמן? האם זה בתשלום נוסף?
  9. מהי הכמות המקסימלית של נוסעים המצטרפים לטיול שלכם? האם זה לא מספר גדול מדי לטעמכם? האם מספר הנוסעים לא עלול לפגום בחוויה שלכם?
  10. האם יש לכם מדריך תותח? למעשה זוהי שאלה שכדאי להתעכב עליה אפילו קצת יותר מהאחרות, שכן בטיול מאורגן, המדריך הוא מרכז העניינים. הוא קובע את הטון של הטיול, הוא זה שיכול להפעיל קשרים כדי לספק לכם את כל ההטבות הקטנות והשוות מהמקומיים, הוא זה שיכול להשפיע יותר מכל אחד אחר על האווירה, להעשיר אתכם בידע מעניין, בלי לעייף, הוא זה שאחראי לשמור על הבטיחות שלכם, אבל גם לתת לכם מספיק חופש פעולה כדי שתוכלו להנות ועוד. לכן, בקשו המלצות על המדריך ובררו היטב אודותיו, כדי שלא תתאכזבו בהמשך.

 

לסיכום

למרות שמדובר על טיול מאורגן, יש לא מעט אינפורמציה שכדאי לכם לבדוק היטב לפני שאתם בוחרים ויוצאים לדרך. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי בחירה נכונה של חברת הטיולים תקל מאוד על שאר הנושאים ותבטיח לכם חוויה טובה באופן כללי.

 

 

צלום מהגובה

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר למטיילים
כתבות נוספות שאולי תאהבו