טיפים וטכניקות לקוסמים כדי לרתק את הקהל שלהם

בתור קוסמים או מי שעומדים על במה, המשימה החשובה ביותר שלכם היא לרתק את הקהל. לבצע את הקסמים אתם כנראה יודעים יותר טוב מכולם, אולם היכולת להוציא את הקהל למשך כמה שעות מהעולם שלו ולגרום לו להיות אתכם לאורך כל ההופעה זו כנראה המשימה המאתגרת מכולן. אנחנו כאן כדי לתת לכם כמה טיפים וטכניקות שיכולים לעזור במשימה הזו.

 

קוסם לאירוע

אם אתם מתפקדים בתור קוסם לאירועי יום הולדת או אפילו סתם קוסמים שעורכים הופעות רגילות, משימת העל שלכם היא ריתוק הקהל. סל הביצועים שלכם כנראה כבר מאפשר לכם להציג הופעה שלמה מול קהל, אולם לא תמיד הקהל הזה יהיה אתכם. הביצועים בפני עצמם לא בהכרח ירתקו את הקהל, ולכן כדאי להשתמש בכמה טכניקות שיכולות לעזור לכם לעמוד במשימה הזו בצורה מוצלחת.

 

שימוש במוזיקה

הדבר הראשון שכדאי לכם לעשות הוא להשתמש במוזיקה מתאימה לאורך כל ההופעה. בניגוד למה שאולי אפשר לחשוב, בחירת המוזיקה לא יכולה להיות אקראית. אל תבחרו שירים שאתם אוהבים כיון שסביר להניח שהקהל שלכם לא יאהב אותם. נסו להבין ביחס לכל ביצוע במהלך ההופעה איזה מוזיקה יכולה להתאים לו וכך תצרו במקום ההופעה אווירה שתחייב את הקהל להיות אתכם.

 

שילוב הקהל בהופעה

המאבק הקשה ביותר שלכם הוא בשעמום של הקהל. קהל משועמם זה הדבר הכי גרוע שיכול לקות לאומן, ולכן ההמלצה שלנו היא לשלב כמה שיותר את הקהל במהלך ההופעה. שילוב הקהל לא רק ירתק את מי שעל הבמה אלא גם את שאר הקהל, כיון שהתחושה שלהם תהיה שכרגע מישהו מהצד שלהם הוא זה שלוקח חלק פעיל בהופעה כך תגרמו להם להיות מרותקים למשך כל ההופעה.

 

שמירה על רמת מתח גבוהה

עוד טכניקה שכדאי לכם להשתמש בה היא לייצר רמת מתח גבוהה בהופעה. שדרו לקהל כל הזמן שאת הדבר האמיתי הם טרם ראו, וכך הסיכוי שהם יאבדו את הקשב יקטן.

 

התאמת המופע לקהל המשתתפים

הדבר האחרון שחשוב לעשות הוא להתאים את המופע לקהל המשתתפים. לא משנה האם מדובר על יום הולדת לילד, אירוע חברה או הופעה בבית ספר, נסו להבין מי בדיוק הקהל שמולו אתם הולכים לעמוד, וכך תוכלו להתאים הופעה לקהל הזה. גם הופעה טובה, אם היא לא מתאימה לקהל שלוקח בה חלק לא תצליח לרתק אותו.

 

לסיכום

בתור קוסמים, הדבר הקשה ביותר הוא לשמור על הקהל איתנו במשך כל ההופעה. הפיתויים שעומדים בפני המשתתפים הם רבים, ובקלות אנחנו יכולים לראות את הקהל זולג לטלפון או מתחיל לשוחח אחד עם השני. כדי למנוע את המצב נסו להשתמש במוזיקה מתאימה ושלבו עד כמה שניתן את הקהל בהופעה. שמרו על רמת מתח גבוהה של הצופים והתאימו את המופע לסוג הקהל שלו.

קוֹסֵם

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר למטיילים
כתבות נוספות שאולי תאהבו